Izabela Sikoń

Nie każdy ma Hobby. Często jest tak, że większość osób dopiero próbuje odnaleźć swoją pasję oraz odkryć w sobie talent. Iza, aby odnaleźć swoją pasję uczęszczała  na różne zajęcia w tym: tańce, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, itp. Czuła jednak, że to nie było to, dlatego szukała dalej. Wiedziała, że nigdy nie wolno się poddawać, nawet kiedy  wydaje się, że w niczym się  nie jest dobrym, bo każdy człowiek jest w czymś dobry. Pewnego dnia szła sobie ulicą z mamą i zauważyła plakat z napisem : „Przesłuchania do szkoły muzycznej ‘’. Pomyślała sobie, że jeszcze z muzyką nie próbowała, dlatego udała się na to przesłuchanie. Było ono dopiero za kilka dni,  więc miała czas się przygotować. Głównym zadaniem było wybrać sobie instrument. Wybrała skrzypce, ponieważ zawsze ciekawił ją ten instrument. Mama grała na fortepianie, ale był też taki czas, kiedy grała na skrzypcach.Te dwa instrumenty przykuły  uwagę Izy, bo zawsze podziwiała mamę grającą na nich. Ostatecznie Iza  wybrała skrzypce. Wiedziała, że jest to bardzo trudny instrument  i nie jest łatwo dostać się do klasy skrzypiec. Postanowiła spróbować. Przesłuchania odbyły się w wakacje, a wyniki były ogłoszone we wrześniu. Czekała i czekała, aż  w końcu zadzwonił telefon ze szkoły muzycznej -  dostała się i tak rozpoczęła się jej przygoda z muzyką. Kocha również śpiew, myśli także o uczęszczaniu na zajęcia ze śpiewu. W trakcie nauki w szkole muzycznej okazało się, że jest tam chór, do którego oczywiście należy. Iza  bardzo się cieszy, że udało się jej odkryć swoją pasję .

Iza i jej skrzypce

Utworzono dnia 09.12.2019, 16:26